کاغذ مومی

کاغذ مومی
یکی از محصولاتی که طی سالهای گذشته توسط فست فود پک ، خدمت مشتریان عزیز ارائه میگردد ، کاغذ مومی یا به اصطلاح کاغذ روغنی جهت ساندویچ پیچ ، دورپیچ برگر ، دور پیچ ساندویچ ، دور پیچ سیب زمینی و همچنین کاغذ کف سینی استفاده میشود.

15
13
12
5
3
14
1
4

کارشناسان فست فود پک ، با هدف ارائه مشاوره به مشتریان محترم بمنظور کمک به انجام یک‌خرید موفق ، موارد مهم در سفارش خرید کاغذ مومی را به ترتیب زیر اعلام میکند :

کیفیت کاغذ مومی

تجربه چندین ساله فست فود پک ، نشان میدهد که کیفیت کاغذ مومی تاثیر مستقیم روی نظر مشتری مصرف کننده خواهد داشت.

شفافیت کاغذ مومی ، میزان چربی، بو از عوامل تاثیرگزار بر روی این محصول مخصوصا کاغذ مومی دورپیچ ساندویچ و دورپیچ برگر میباشد.

ضخامت کاغذ مومی

کاغذ مومی اصطلاحا در گرماژهای مختلف تولید میشود. انتخاب گرماژ مناسب ، منطبق بر بودجه رستوران شما ، از جمله مواردی است که توسط کارشناسان ما به مشتریان عزیز راهنمایی داده میشود.

کیفیت چاپ

بدون شک چاپ بر روی کاغذ مومی بمانند بقیه محصولات ، دارای اهمیت ویژه ای میباشد.

طراحی زیبا و حرفه ای و انتخاب رنگهای متناسب با جنس کاغذ مومی ، کمک شایانی به چاپی با کیفیت و زیبا بر روی کاغذ مومی مینماید. در زیر نمونه هایی از چاپ کاغذ مومی محصولات ارائه شده به مشتریان فست فود پک را ملاحظه مینمایید.

سایز و اندازه کاغذ مومی

اندازه کاغذ مومی توسط مشتری به واحد فنی ما جهت تهیه نقشه برش ارائه میشود.

فست فود پک ، با استفاده از دستگاههای مدرن و دقیق ، برای برش دادن کاغذ مومی برای دورپیچ ساندویچ و دورپیچ برگر و بقیه محصولات ، توانسته است رضایت مشتریان عزیز را جلب نماید.

در زیر ، برخی تصاویر سایزها و شکلهای مختلف کاغذ مومی دورپیچ ساندویچ را ملاحظه مینمایید.

8
7

در زیر ، برخی تصاویر سایزها و شکلهای مختلف کاغذ مومی دورپیچ برگر را ملاحظه مینمایید.

 

17
18
11
9

بسیاری از رستورانهای مشهور دنیا از کاغذ مومی با طرحهای مختلفت برای تقویت برند خود استفاده میکنند .

همچنین بسیاری از رستورانها و کافه ها در ایران این افتخار را به فست فود پک داده اند که با تهیه بهترین نوع کاغذ مومی و کاغذ ساندویچ ، جلوه ای موفق از کار خود را به مشتریان ارائه دهند .