لیوان کاغذی

کاربرد لیوان کاغذی
لیوان کاغذی تبلیغاتی از جمله آیتم های تبلیغاتی است که این روزها در عرصه تبلیغات یا بهتر بگوییم تشریفات تبلیغاتی مورد توجه برندها و صاحبین محصول و خدمات قرار گرفته است، اما آنچه در این بازار ما را از سایر تولید کنندگان لیوان کاغذی مجزا می‌سازد کیفیت ارزنده محصول و تمرکز قطعی برروی تولید اختصاصی است.

لیوان کاغذی را میتوان در هیات های مذهبی، رستوران ها و فست فود ها، بیمارستان ها، ادارات دولتی و خصوصی، شرکت های تولید چای و نوشیدنی های سرد و گرم و همینطور برای استفاده عادی در منزل با طرح های متناسب و تبلیغاتی به کار برد.

مزایای لیوان کاغذی یکبار مصرف نسبت به لیوان یکبار مصرف پلاستیکی
۱٫جلوگیری از نفوذ مایعات (از جمله چای داغ و یا قهوه ی داغ) به سطح خارجی لیوان کاغذی در صورتی که وقتی ما چای داغ را در لیوان پلاستیکی میریزم دیده شده است که در بسیاری از مواقع یا لیوان پلاستیکی آب می شود و یا حرارت دست ما را می سوزاند.
۲٫وزارت بهداشت ایران وسازمان محیط زیست ایران به تازگی به دنبال وضع قوانینی هستند که استفاده از لیوان یکبار مصرف پلاستیکی را ممنوع نمایند.
۳٫لیوان کاغذی پس از استفاده بهتر قابل بازیافت است و کمتر به محیط زیست صدمه وارد می نماید.
۴٫بر روی لیوان های کاغذی می توان طراحی ها و نوشتهای دلخواه خود را چاپ کرد تا هم جنبه تبلیغاتی داشته باشد و هم زیباتر به نظر می رسد.

لیوان کاغذی بر اساس سایز

لیوان کاغذی

محصولات جانبی لیوان کاغذی

لیوان کاغذی

لیوان کاغذی براساس جنس

لیوان کاغذی

لیوان کاغذی بر اساس مصارف

لیوان کاغذی

لیوان کاغذی براساس استحکام

لیوان کاغذی

لیوان کاغذی بر اساس چاپ روی لیوان کاغذی

لیوان کاغذی

انواع لیوان کاغذی فست فود پک( بر اساس استحکام)

لیوان کاغذی کرکره ای
لیوان کاغذی دوجداره صاف
لیوان کاغذی تک جداره
انواع لیوان کاغذی فست فود پک( بر اساس استحکام)به دو دسته تک جداره و دو جداره تقسیم میشود.
لیوان کاغذی تک جداره در واقع همان لیوان کاغذی معمول در بازار است که از کاغذ پلی اتیلن با گرماژهای (ضخامت) محتلف تولید میشود. فست‌فود پک در تولید لیوان کاغذی از بهترین کیفیت کاغذ موجود در بازار ایران که مورد تایید بهداشت و مشتریان عزیز میباشد، استفاده میکند.

لیوان کاغذی دو جداره و یا لیوان کاغذی دو لایه ، دارای یک لایه کاغذ (مقوا) بر روی لیوان تک جداره میباشد که در گروه فست فود پک ، بااستفاده از ماشین آلات اتوماتیک و منطبق بر استانداردهای روز دنیا تولید و علاوه بر مشتریان داخل کشور، به کشورهای دیگر صادر میشود.

همچنین فست فود پک ، بر اساس سلایق مختلف مشتریان ، لایه دوم در لیوان کاغذی دوجداره را بصورت انواع کرکره ای ، صاف ، دیاموند وانواع دیگر تولید میکند. جهت مطالعه ادامه مطلب راجع به لیوان دوجداره ، اینجا کلیک نمایید.

همچنین جهت دریافت بهترین قیمت لیوان کاغذی دوجداره و تک جداره با واحد فروش تماس حاصل نمایید:

۰۲۱۳۳۹۶۲۹۳۸

انواع لیوان کاغذی فست فود پک (بر اساس جنس)

انواع لیوان کاغذی فست فود پک
(بر اساس جنس)

فست فود پک بعنوان یکی از برترین تامین کنندگان ظروف یکبار مصرف ، از انواع کاغذ (مقوا) با بهترین کیفیت برای تولید لیوان کاغذی ،بمنظور تامین رضایت مشتریان در شاخه های مختلف ، استفاده میکند.

جهت دریافت قیمت لیوان کاغذی متشکل از انواع مواد اولیه ، و همچنین دریافت مشاوره با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید. تلفن :۰۲۱۳۳۹۶۲۹۳۸
لیوان کاغذی دو جداره با مقوای کرافت
لیوان کاغذی کاغذ پشت‌سفید پلی‌اتیلن
لیوان کاغذی دوجداره با مقوای دیاموند
لیوان کاغذی با کاغذ دو رو پلی اتیلن

انواع لیوان کاغذی فست فود پک (بر اساس سایز)

انواع لیوان کاغذی فست فود پک
(بر اساس سایز)
بدون شک ، یکی از مواردی که کارشناسان ما در رابطه با آن به شما مشاوره خواهند داد ، بررسی اندازه های لیوان کاغذی بر اساس هدف مصرف شما میباشد.
لیوان کاغذی در ایران بر اساس حجم به انواع مختلف در جدول زیر تقسیم میشودو دارای اندازه های زیر میباشد.
فست فود پک ، تلاش نموده است با تکمیل نمودن سبد کالا ( انواع سایزهای لیوان کاغذی ) خیال مشتریان را راحت و آسوده نماید.

تلفن تماس جهت دریافت مشاوره و قیمت لیوان کاغذی در اندازه های مختلف ۰۲۱۳۳۹۶۲۹۳۸
لیوان کاغذی
٣۶٠ سی سی
قطر کف ۵۵ میلیمتر
قطر دهانه ٩۵ میلیمتر
ارتفاع ١٠٨ میلیمتر
لیوان کاغذی
٢٢٠ سی سی
قطر کف ۵۴ میلیمتر
قطر دهانه ٨٠ میلیمتر
ارتفاع ٩٢ میلیمتر
لیوان کاغذی
١٨٠ سی سی
قطر کف ۴٧ میلیمتر
قطر دهانه ٧١ میلیمتر
ارتفاع ٩٠ میلیمتر
لیوان کاغذی
١٢٠ سی سی
قطر کف ۴۵ میلیمتر
قطر دهانه ۶٣ میلیمتر
ارتفاع ۶١ میلیمتر

انواع لیوان کاغذی فست فود پک (بر اساس چاپ روی لیوان کاغذی)

انواع لیوان کاغذی فست فود پک
(بر اساس چاپ روی لیوان کاغذی)

لیوان های کاغذی بر اساس طرحی که روی آن چاپ شده است به دو دسته

  • لیوان کاغذی با طرح عمومی
  • لیوان کاغذی طرح اختصاصی

تقسیم میشوند.

جهت مشاهده نمونه هایی از طرح های عمومی لیوان کاغذی ، اینجا کلیک نمایید.

لیوان کاغذی تبلیغاتی

فست فود پک میتواند لیوان کاغذی تبلیغاتی و یا همان لیوان کاغذی طرح اختصاصی را در انواع مختلف تک جداره و لیوان کاغذی دوجداره و درانواع سایزها تولید نماید. بیشتر افراد می خواهند که لوگو و نام شرکت روی لیوان کاغذی تبلیغاتی چاپ شود.

باید این مورد را بدانید که برای خرید لیوان کاغذی تبلیغاتی از فست فود پک هیچ محدودیتی وجود ندارد و هر طرحی با هر رنگی را می توان رویاین لیوان ها پیاده کرد.

جهت ارائه سفارش طرح لیوان کاغذی اختصاصی تبلیغاتی خود و دریافت تخفیفات ویژه اصناف ، با واحد طراحی با شماره ۰۲۱۳۳۹۶۲۹۳۸ تماس حاصل نمایید.

23
لیوان کاغذی
17n
لیوان کاغذی
8
لیوان کاغذی
3nn
لیوان کاغذی

انواع لیوان کاغذی فست فود پک ( مصارف )

انواع لیوان کاغذی فست فود پک
( مصارف )

با توجه به تولید مبتنی بر سلامت و بهداشت و همچنین تنوع بالای لیوانهای کاغذی تولید شده توسط این مجموعه ، لیوان کاغذی های ما را می تواندر هیات ها، بیمارستان ها، هتل ها، رستوران هان، فست فود ها، ادارت دولتی و خصوصی، شرکت های تولید چای و نوشیدنی های سرد و گرم ودر نهایت درمنزل به منظور مصرف عمومی مورد استفاده قرار داد.

لیوان دو جداره به دلیل ضخامت بالایی که دارد از انتقال حرارت نوشیدنی گرم به دست افراد جلوگیری میکند و به دلیل شکیل بودن محصولات ما ،بسیار مورد پسند کافی شاپها و دلیوری کافی بعنوان لیوان کاغذی کافی قرار گرفته است.
همچنین لیوان کاغذی شات ( لیوان کاغذی دبل اسپرسو) یک گزینه دیگر بسیار عالی برای کافی شاپها میباشد .

فست فود پک لیوان کاغذی تستر و شات جهت تست انواع لبنیات و بستنی و همچنین انواع لیوان وافل نیز در اختیار مشتریان قرار داده است و بسیاری از رستورانهای فست فود درسراسر کشور از لیوان کاغذی سیب زمینی ( لیوان سیب زمینی) و لیوان پاپ کورن و لیوان وافل این شرکت ، خریداری نموده اند .

23
لیوان کاغذی
کاسه بستنی
لیوان کاغذی وافل
لیوان کاغذی پاپ کورن

محصولات جانبی لیوان کاغذی

محصولات جانبی لیوان کاغذی

کافی شاپها و رستورانهای فست فود جهت استفاده بهینه از لیوان کاغذی ، به محصولات جانبی نیز احتیاج دارند و ما آنها را به راحتی و با بهترین کیفیت و سریعترین زمان در اختیارشان قرار میدهیم ، از جمله :

کمربند لیوان کاغذی ، بمنظور جلوگیری از حرارت و همچنین چاپ لوگوی شما روی آن.

سینی لیوان کاغذی

جهت حمل راحتتر لیوان کاغذی و محتویات داخل آن . که یگ کزینه بسیار شیک و مورد استفاده بسیاری از کافی شاپها میباشد. بصورت ۲ عددی و۴ عددی موجود میباشد.
هولدر لیوان کاغذی

مدل جدید که در اروپا نیز بسیار مورد پسند قرار گرفته است . بصورت ۲ عددی و ۴ عددی موجود میباشد.
درب لیوان کاغذی در اندازه های مختلف

در گذشته بیشتر کشورهای توسعه یافته از این گونه درب ها برای پوشش لیوان های کاغذی بهره می بردند. به تازگی در کشور ما مصرف این کالابسیار باب شده است. ازجمله دلایلی که استفاده از این درب ها را بسیار رایج کرده است جنبه بهداشتی بودن آن است. پوشاندن شدن درب نوشیدنیسبب می شود شما برای مدت طولانی تری آن را نگهداری کنید. همچنین از ریخته شدن نوشیدنی های گرم بر روی دست شما نیز جلوگیری می کند.یکی دیگر از دلایل بارز استفاده از این درب ها برای نوشیدنی های سرد و استفاده آسان تر از آن ها است. با قرار گرفتن نی بر روی سوراخی کهبر روی درب تعبیه شده است کار برای نوشیدن مواد سرد ساده تر از گذشته جلوه می کند.
جهت سفارش انواع محصولات مرتبط با لیوان کاغذی ، کافیست با شماره تلفن واحد مشاوره و فروش تماس حاصل نمایید: ۰۲۱۳۳۹۶۲۹۳۸

63n
هولدر لیوان کاغذی
80
هولدر لیوان کاغذی
درب لیوان کاغذی
هولدر لیوان کاغذی
لیوان کاغذی

نمونه محصولات تولید شده توسط فست فود پک

به منظور دریافت اطلاعات بیشتر راجع به هر یک از انواع لیوان کاغذی ، میتوانید بر روی موارد زیر کلیک نمایید. همین حالا در صفحه اینستاگرام ما میتوانید از تصاویر بسیاری از نمونه های تولید شده ، بازدید و نظرات خود را برای ما ارسال نمایید. لطفا اینجا کلیک نمایید

همچنین کارشناسان ما در فست فود پک ، با شماره تلفن ۰۲۱۳۳۹۶۲۹۳۸ همیشه آماده ارائه بهترین خدمات و مشاوره به شما مشتریان عزیزمیباشند. همین حالا با ما تماس بگیرید، تا از شرایط ویژه فروش و تحفیفها و کیفیت بالای محصولات مطلع گردید.