بگ کرافت

دنیای پر مشغله امروز با سرعت بالای زندگی ، دلیل اصلی استقبال مصرف کنندگان از دلیوری غذا میباشد. لذا در سالهای گذشته رستورانها برای انتقال غذا به مشتریان خود از ساک دستی کاغذی و یا اصطلاحا بگ کاغذی استفاده میکنند.

یکی از بگ هایی که به دلیل طرح زیبا و هزینه پایینتر مورد استقبال صاحبان رستورانها قرار گرفته است ، بگ کرافت میباشد. کاغذ کرافت ، کاغذی قهوه ای رنگ با مشخصه های مختص بسته بندی ، به دلیل ضخامت منحصر بفرد خود و امکان شکلگیری مناسب دارای هزینه پایینتر میباشد و امکان چاپ های زیبا بر روی آن فراهم است.

سایز بگ کرافت به سلیقه و نیاز مشتری بستگی دارد . بگ کرافت با سایز ۳۳-۲۵-۲۵ سانتی متر برای پیتزای تک نفره استفاده میشود و سایز ۳۹-۳۵-۱۵ از جمله پرطرفدارترین سایزهای مشتریان ما در فست فود پک برای دلیوری انواع غذاهای فست فودی میباشد.

همچنین مدل دسته برا بگ کرافت میتواند متنوع باشد . از جمله :

بدون دسته

4

دسته پانچی

2

دسته فتیله ای

1

دسته کاغذی

3
7
6

چاپ بر روی بگ کرافت از دو نوع چاپ سیلک و چاپ افست برای طرحهای با تیراژ بالا بصورت اختصاصی میتوان استفاده کرد.

در واقع بگ کرافت از نقطه نظر بازاریابی ، یک وسیله انتقال برند شما به انظار مشتریان میباشد. شما از طریق یک طراحی زیبا و چاپ با کیفیت میتوانید در مسیر انتقال غذا به مشتری ،  نگاههای دیگران را نیز به برند و لوگوی خود جلب نمایید.

10
9
8
5

بنابراین گروه طراحان فست فود پک ، از کارشناسان باسلیقه و مجرب برای طراحی شما بهره میبرد تا بتوانیم ضمن انتخاب بهترین متریال متناسب با درخواست شما برای بگ کرافت ، و طرح و چاپ زیبا ، رضایتمندی را در زمان دریافت محصول در شما ببینیم.

همین حالا میتوانید با کارشناسان ما برای مشاوره در زمینه متریال بگ کرافت و سایز بگ کرافت و همچنین طرحها و مدلهای مختلف بگ کرافت ، تماس بگیرید . تلفن : ۰۲۱۳۳۹۶۲۹۳۸